>>>--- AMM --->

 DWA SŁOWA O FIRMIE 


Od ponad dziesięciu lat fascynujemy się łucznictwem tradycyjnym, zwłaszcza zaś strzelaniem z łuku typu wschodniego, takiego jak używany w Polsce w XV-XVIIw., pieszo oraz konno. Ćwiczymy, odtwarzamy historyczne techniki bojowe i myśliwskie, startujemy w zawodach i organizujemy je, bierzemy udział w inscenizacjach, produkujemy i naprawiamy sprzęt, prowadzimy szkolenia i przede wszystkim dobrze się przy tym wszystkim bawimy.
A teraz założyliśmy firmę.
Chcemy się z Wami podzielić naszą pasją i ułatwić czy to postawienie pierwszych kroków na "drodze łuku" czy też dalsze doskonalenie swoich umiejętności, dostarczając (za umiarkowaną opłatą :-) wiedzę i sprzęt.

Zapraszamy przede wszystkim na warsztaty łucznicze oraz szkolenia indywidualne, zarówno piesze jak i konne, które prowadzimy od 2007 roku. Zajęcia odbywają się najczęściej w okolicach Białegostoku oraz pod Warszawą, ale również w rozmaitych zaprzyjaźnionych miejscach na terenie całego kraju - a czasami i poza jego granicami. Naszym kursantom oraz wszystkim zainteresowanym oferujemy pomoc w doborze i zakupie sprzętu oraz jego serwisowaniu. Wiele rzeczy takich jak kołczany, zekiery (pierścienie łucznicze), strzały tradycyjne, cięciwy czy elementy rzędu końskiego wykonujemy sami, sprzedajemy również sprzęt renomowanych producentów z całego świata. Jesteśmy m.in. jedynym polskim dystrybutorem znakomitych łuków Saluki Bow wykonywanych w USA przez Lukasa Novotnego.

Oprócz szkoleń specjalistycznych oferujemy również zajęcia dla szerszej publiczności: pokazy i imprezy łucznicze. Możemy ubarwić firmowy "event" czy rodzinne spotkanie, targi, zawody, inscenizację historyczną (niepotrzebne skreślić, potrzebne dopisać) organizując pokazy konne i piesze, tory łucznicze dla publiczności czy też łuczniczą odmianę paintball-a czyli bitwę łuczników.
Co prawda specjalizujemy się w łucznictwie tradycyjnym, ale możemy również zorganizować pokazy czy zajęcia z użyciem sprzętu współczesnego - łuków sportowych olimpijskich czy bloczkowych.

Sport jest dla nas ważny. Dbamy o rozwój i popularyzację łucznictwa tradycyjnego a szczególnie konnego zarówno startując, jak i pomagając w organizacji i sponsorując konkretne zawody oraz ogólnie Polskie Stowarzyszenie Łucznictwa Konnego.
Nasz firmowy zespół AMM Archery PROteam zdobywa liczne medale na zawodach w Polsce i na świecie, wspieramy również łuczników i łuczniczki traktujących tę zabawę bardziej amatorsko, zrzeszonych w Klubie AMM Archery.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zawartą na tej stronie oraz na naszych profilach na FB: ogólnym AMM Archery oraz Sklep AMM, Warsztaty Łucznictwa Konnego i Warsztaty Łucznictwa Wschodniego


                   
Zapraszamy do współpracy,
Anka, Michał i Michał PARTNERZY 


Polskie Stowarzyszenie Łucznictwa Konnego                                       Łucznictwo Konne PL

Warsztaty Łucznictwa Konnego  Warsztaty Łucznictwa Wschodniego  BEARWAY Archery System  ŻURAWIEJKI spotkania łuczników konnych

Sklep ŁUKSPORT           Saluki Bow Co.       Vievioory

JVD Distribution  Ameoli HMA

Bitwa Łuczników - łucznicza wersja paintballa

Rekreacja Konna HUCUŁKA  Nomadic Life  Firma HK KROM  Stanica

Stajnia Nad Wisłą  Stajnia GROM  Stadnina Koni KIERZBUŃ 

Stajnia NA TATARSKIM SZLAKU Bohoniki  TATARSKA JURTA Kruszyniany